ראיון עבודה באנגלית

שוק העבודה היום הוא שוק גלובלי. חברות רבות מנהלות קשרי עבודה ומסחר בינלאומיים. לחברות רבות יש סניפים בחו"ל, וחברות רבות שממוקמות בחו"ל מחזיקות סניפים בארץ.
לפיכך, חלק משמעותי מאוד מראיונות העבודה היום למשרות הנחשקות ביותר מתבצע באנגלית. פעמים רבות הראיון מתנהל מול אדם אשר אינו דובר עברית, ובמקרים מסוימים נערך באמצעות שיחת סקייפ.

ראיון עבודה באנגלית יואל גבע

הליך ראיון העבודה באנגלית הוא הליך לא קל, הדורש קור רוח וביטחון עצמי בסיטואציה אינטימית של אחד על אחד. על כל תפקיד קיימת תחרות רבה והליך ראיון העבודה באנגלית הוא שלב קריטי להשגת הג'וב הנכסף. גם אם אתם בעלי ביטחון עצמי גבוה ויודעים להעביר מסרים בזמן ראיונות עבודה, לא בטוח כי זו מלאכה פשוטה עבורכם באנגלית.  כישראלים אנו חושבים לרוב בעברית ומלאכת הדיבור באנגלית בסיטואציה כזאת דורשת מיומנות רבה.

הכנה לראיון עבודה דורשת מאמץ רב ומחייבת ליווי אישי. במקרים רבים, התרגול של אוצר מלים והישיבה הממושכת מול מחשב אינם מקנים ביטחון עצמי בדיבור באנגלית ואינם מספקים כהכנה לראיון עבודה באנגלית.
בשיטת המנטורינג שלנו תוכלו לעבוד יחד עם המנטור שלכם על היכולת שלכם לעבור ראיון העבודה, ולהגיע לרמה שתאפשר לכם להתבטא בטבעיות באנגלית. שיפור הביטחון בדיבור יאפשר לכם להשיג שליטה מקסימלית בסיטואציה מלחיצה.

דגשים עליהם נעבוד כדי לעבור בהצלחה ראיון עבודה באנגלית: 

  • אימון מותאם אישית עם המנטור לחיזוק הביטחון העצמי בדיבור באנגלית.
  • אימון אישי עם מתרגל מחו"ל המדמה סיטואציה אמתית של שיחות ועידה או טלפון. האימון עם מתרגל מחו"ל יאפשר לכם לשוחח עם אדם אשר אינו דובר עברית, כך שלא תוכלו "לברוח" לשפת האם שלכם
  • מערכת טכנולוגית חדשנית ובה אוצר מלים באנגלית מותאם למסלולי קריירה שונים, כמו גם תכנים מקצועיים לבחירתכם ומערכת תרגול באמצעות זיהוי קולי.
    המערכת זמינה במחשב האישי ובאפליקציה, מכל מקום ובכל זמן.

 

מידע נוסף יואל גבע עוד בשלב כתיבת קורות החיים ?  הקליקו כאן לעוד פרטים