“ספרים מקסימים אותנו עד לשד עצמותינו, מדברים אלינו, מייעצים לנו ומתאחדים אִתנו בידידות ערנית וחכמה.”

(פלוטארכוס)

קורס ספרות

ללמוד ספרות ביואל גבע

 

שיעורי הספרות בקורס של יואל גבע משלבים הכנה שיטתית לבחינת הבגרות עם חוויה ספרותית, שהכרחית להפנמה ועיבור של החומר הנלמד. מעבר לכך, שיעורי ספרות מעשירים את השפה ואת אוצר המילים, משפרים את יכולת הניסוח ומרחיבים את אופקיו של התלמיד. המורים שלנו בוחרים בקפידה את היצירות הנלמדות, מלמדים אותן באופן הדרגתי, תוך השמת דגש על הבנת התוכן והמאפיינים הספרותיים הבאים בו לידי ביטוי. כמו כן מושם דגש על לימוד ניתח שאלות  וכתיבת תשובות. כל אלה מאפשרים לתלמידינו להגיע להישגים מעולים.

 

2 יחידות או להרחיב ל – 5 יחידות?

כדי להשיג תעודת בגרות יש להיבחן ב-2 יח”ל חובה בלבד בספרות, אולם הרחבת לימודי הספרות ל- 5 יח”ל יכולה להיות דרך טובה לשיפור ממוצע הבגרות , ולעמידה בתנאי הקבלה האקדמיים, זאת משום שלימודי ספרות בהיקף של 5 יחידות לימוד מעניק לנבחנים בונוס 20 או 25 נקודות (תלוי מוסד אקדמי). כך, תוכלו גם ליהנות מקורס מעניין, במיוחד אם אתם אוהבי סיפורים, שירה ומחזות, וגם לשפר באופן משמעותי את ממוצע הבגרות שלכם.

 

מבנה הקורס

3 יחידות לימוד
ניתן לגשת לבגרות ב 3 יח”ל ספרות פעם בשנה – במועד קיץ.
לפיכך, אנחנו מתחילים ללמד בפברואר לקראת בחינות מועד הקיץ, הנערכות בחודשים מאי-יוני.
הלימודים מתקיימים פעמיים בשבוע במשך כארבעה חודשים. כל מפגש הוא בן 4.5 שעות.

 


קורס ספרות ביואל גבעחומרי לימוד

אנו דואגים לספק לתלמידנו את כל חומרי הלימוד הנדרשים לקראת בחינת הבגרות:

  • סיכומים מסודרים וממוקדי בחינה.
  • תמצותים.
  • תבניות למענה על שאלות בגרות.
  • שאלות חזרה ובגרות לתרגול.

את הסיכומים כותבים המורים שלנו לספרות, אשר יודעים בדיוק מה יש לדעת, על מנת להצליח בבחינה, ומעדכנים את הסיכומים בהתאם לשינויים בבחינה או בתכנית הלימודים.

 

מפגשים אישיים

קורסי ההכנה בספרות כוללים מפגשים אישיים בהם התלמידים שלנו מקבלים הכוונה אישית כיצד לשפר את דרכי הלמידה וניסוח התשובה שלהם. בנוסף, המורים בודקים את קצב התקדמותו של כל אחד מהתלמידים בקורס לאורך כל הדרך.

 

מרתון

המרתון שלנו בנוי ממפגשי חזרה, תרגול, ומבחני סימולציה לקראת בחינת הבגרות. הוא מתקיים בשבועות האחרונים של הקורס, ומהווה חלק משמעותי מהתהליך שהתלמידים שלנו עוברים. ביואל גבע מבינים שידיעת החומר אינה מספיקה, ושתרגול רב של שאלות בגרות הוא מרכיב חשוב בהצלחת התלמיד.

 

פגישת ייעוץ חינם

רוצים לשמוע יותר פרטים על הקורסים ו/או המכינות?

דברו איתנו!