קמפוס פסיכומטרי

 

פיתחנו עבורכם מערכת אונליין מתקדמת עם כלים רבים ללמידה ולתקשורת עם המורה:

לומדת מילים קמפוס פסיכומטרי יואל גבעלומדת עברית ולומדת אנגלית – המכילות את כל המילים לשינון. הלומדות כוללות פונקציות לסינון מילים ללמידה אפקטיבית, סימון המילים שאתם כבר מכירים, כתיבת אסוציאציות ושיתופן עם תלמידים אחרים.


מערכת הודעות קמפוס פסיכומטרי יואל גבעמערכת הודעות – לתקשורת נוחה עם מורה הקורס.


הזנת תוצאות קמפוס פסיכומטרי יואל גבעהזנת תוצאות מבחנים- אתם מזינים את תשובות המבחנים והמבדקים לאורך הקורס, והמורה יכול לדעת בדיוק איפה אתם עומדים ולתת את ההכוונה והיחס האישי המתאימים.

 

סטופר קמפוס פסיכומטרי יואל גבעסטופר פסיכומטרי – מותאם אישית לזמן של כל תלמיד, מאפשר הקראת זמנים המיועדת למבחן (מלא או חלקי) או לתרגול (על פי לוח זמנים שקבעתם בעצמכם).

 

קמפוס יואל גבע אזור הקריאה   אזור הקריאה – אזור הקריאה יאפשר לך לקרוא כמה שתרצה, מה שתרצה, ברמה שתרצה – ובכל מקום.

 

בדיקת חיבורים קמפוס פסיכומטרי יואל גבע בדיקת חיבורים – במסגרת הקורס כותבים תלמידינו שבעה חיבורים, אותם הם סורקים עם הטלפון ושולחים דרך ה"קמפוס" לבדיקה אצל מומחה בעל תואר ורקע מקצועי בתחום הכתיבה האקדמית.

 

תיעוד המצב שלי קמפוס פסיכומטרי יואל גבעהמצב שלי – ריכוז וניתוח כל המידע המקצועי שיש שנצבר עלי.

 

סרטוני הסבר – סרטוני וידאו עם הסברים מלאים ומפורטים לשאלות מתוך חומר הלימוד בקורס, שמרגישים ממש כמו לקבל הסבר בכיתה. ככה תוכלו לטפל בקשיים שצצים באופן מיידי, ולנצל את הפגישות עם המורה בצורה מעמיקה ומהותית להתקדמותכם.


מחשבון תרגול קמפוס פסיכומטרי יואל גבע  מחשבון תרגול – כדי לסייע לתלמידינו במשימה הלא פשוטה הזאת, יצרנו מחשבון מתוחכם שמאפשר לתרגל את הידע האלגברי הבסיסי, באופן מותאם אישית לכל תלמיד.


מערכת תרגול נוסף יואל גבע קמפוסמערכת תרגול נוסף – מאגר דיגיטלי של מעל 2,000 שאלות נוספות, כולל הסברים מלאים.

 

תוסף כרום קמפוס פסיכומטרי יואל גבע תוסף כרום – כלי שיודע לאתר מילים מהלומדה והופך כל דף אינטרנט לספר לימוד מדבר.

 

בחינות המרכז הארצי יואל גבע כל בחינות המרכז הארצי + פתרונות – אחד הכלים החשובים ביותר בהכנה לבחינה פסיכומטרית הוא ההתמודדות עם בחינות דומות ככל האפשר לבחינת האמת