קמפוס הפסיכומטרי של יואל גבע

 

 

 

מה זה בכלל קמפוס?

 

הקמפוס הוא אתר הלימודים שלכם במהלך קורס הפסיכומטרי.
תוכלו למצוא בו כלים מתקדמים רבים ללמידה עצמית ולתקשורת עם המורה שלכם. הנה מספר דוגמאות לדברים שתוכלו למצוא בתוך הקמפוס:

 

לומדת מילים קמפוס פסיכומטרי יואל גבע לומדת עברית ולומדת אנגלית  הלומדות מכילות את כל המילים לשינון וכוללות פונקציות לסינון מילים ללמידה אפקטיבית, סימון המילים שאתם כבר מכירים, כתיבת אסוציאציות ושיתופן עם תלמידים אחרים. לומדת המילים בקמפוס ובאפליקציה היא ללא ספק הנוחה והטובה ביותר לשינון המילים הרבות שתצטרכו לבחינה.
מערכת הודעות קמפוס פסיכומטרי יואל גבע  מערכת הודעות התחלתם ללמוד ויש לכם שאלה? אין צורך לצאת מהקמפוס ולחפש את המייל, תוכלו לשלוח הודעה ישירות למורה שלכם בכל שעה.
בנוסף תקבלו הודעה ברגע שהחיבור שלכם נבדק
הזנת תוצאות קמפוס פסיכומטרי יואל גבע הזנת תוצאות מבחנים

אתם מזינים את תשובות המבחנים והמבדקים לאורך הקורס, והמורה יכול לדעת בדיוק איפה אתם עומדים ולתת את ההכוונה והיחס האישי המתאימים.

סטופר קמפוס פסיכומטרי יואל גבע סטופר פסיכומטרי הסטופר מאפשר הקראת זמנים המיועדת למבחן (מלא או חלקי) או לתרגול (על פי לוח זמנים שקבעתם בעצמכם).
קמפוס יואל גבע אזור הקריאה אזור הקריאה באזור הקריאה תמצאו המלצות וחומרי קריאה על מה שתרצו, ברמה שתרצו – ובכל מקום.
בדיקת חיבורים קמפוס פסיכומטרי יואל גבע בדיקת חיבורים במסגרת הקורס תצטרכו לכתוב שבעה חיבורים אותם תוכלו לסרוק עם הטלפון ולהעלות לקמפוס לבדיקה על ידי המומחים שלנו.
תיעוד המצב שלי קמפוס פסיכומטרי יואל גבע המצב שלי כאן תוכלו למצוא את כל המידע והניתוח הסטטיסטי שנצבר עליכם במערכת. החל מכמות שאלות שנפתרו, זמני למידה ותוצאות מבחנים שפתרתם.
סרטוני הסבר סרטוני וידאו עם הסברים מלאים ומפורטים לשאלות מתוך חומר הלימוד בקורס, שמרגישים ממש כמו לקבל הסבר בכיתה. ככה תוכלו לטפל בקשיים שצצים באופן מיידי, ולנצל את הפגישות עם המורה בצורה מעמיקה ומהותית להתקדמותכם.
מחשבון תרגול קמפוס פסיכומטרי יואל גבע  מחשבון תרגול על מנת לתרגל את החומר האלגברי הבסיסי, יצרנו מחשבון מתוחכם שמאפשר לתרגל את הידע שלכם באופן מותאם אישית לכל תלמיד. המחשבון גם יודע לאבחן את רמת הידע שלכם ולהקשות בהתאם.
מערכת תרגול נוסף יואל גבע קמפוס מערכת תרגול נוסף לא הספיקו לכם כל השאלות בקורס ובא לכם לתרגל עוד קצת? בקמפוס תמצאו מאגר דיגיטלי של מעל 2,000 שאלות נוספות, כולל הסברים מלאים.
תוסף כרום קמפוס פסיכומטרי יואל גבע תוסף כרום כלי מטורף שיודע לאתר בכל דף אינטרנט מילים מהלומדה, לסמן לכם אותן ולהגיד לכם את הפירוש ובכך והופך כל אתר לספר לימוד מדבר.
בחינות המרכז הארצי יואל גבע כל בחינות המרכז הארצי + פתרונות אחד הכלים החשובים ביותר בהכנה לבחינה פסיכומטרית הוא ההתמודדות עם בחינות דומות ככל האפשר לבחינת האמת.