למה GMAT ביואל גבע?

קורס ה-GMAT של יואל גבע הינו הקורס הטוב והאיכותי בישראל. הקורס מכין לחלק הכמותי והמילולי בבחינת ה-GMAT המהווה תנאי קבלה הכרחי ללימודי MBA בארץ ובעולם. ביה"ס של יואל גבע מבוסס על מצוינות בלתי מתפשרת ואהבת התלמידים. יואל גבע לא מתפשר בשלושה דברים:

 

קורס ה-GMAT של יואל גבע
1. מורים מומחים.

2. שיטות לימוד המבוססות על מחקר מעמיק ומקיף.

3. התאמה מקסימלית לצרכיו של התלמיד.

 

 

 

מורי יואל גבע הם מומחים לבחינת ה-GMAT ומנוסים בעבודה עם תלמידים. במשך שנים הם פיתחו בצוותא עם מחלקת המחקר והפיתוח הטובה בארץ קורס ייחודי להכנה ל-GMAT, תוך צבירת ידע ומומחיות ממקורות מוסמכים ל-GMAT בארץ ובעולם.  בקורס ה- GMAT של יואל גבע אתם יכולים לדעת בוודאות שאתם בידיים המקצועיות והאמינות ביותר בדרך להצלחה בבחינת ה- GMAT וקבלה ל-MBA, בארץ או בחו"ל.

 

 

קורס GMAT כמותי

קורס GMAT כמותי ביואל גבע

קורס הGMAT הכמותי של יואל גבע כולל מורים מומחים לGMAT בעלי ניסיון של לפחות 13 שנה, חומרי לימוד אמיתיים מבית GMAC, שיטת לימוד הדרגתית המבוססת על חשיבה, ויחס אישי מעמיק המבוסס על ניסיונם הרב של המורים – כל הכלים הטובים ביותר להצלחה בבחינה. הקורס הכמותי כולל 10 מפגשים כמותיים (50 שעות)  ומתקיים פעם בשבוע בשעות הערב או בימי שישי בבוקר בסניפי יואל גבע בתל אביב ובחיפה.

bubble-02

 עוד על החלק הכמותי בבחינה

 

 

קורס מילולי ביואל גבע

קורס GMAT מילולי ביואל גבע

החלק המילולי של ה-GMAT מהווה מכשול בפני לא מעט תלמידים, משום שהוא מבוסס על אנגלית. אנחנו ביואל גבע יודעים שבאמצעות הוראה נכונה, שיטות בדוקות ויחס אישי, תוכלו להצליח גם אם אינכם דוברי אנגלית.  הקורס המילולי כולל 7 מפגשים (32 שעות) ומתקיים פעם בשבוע בשעות הערב או בימי שישי בבוקר בסניפי יואל גבע בתל אביב ובחיפה.

 

bubble-02

 עוד על החלק המילולי בבחינה