למה GMAT ביואל גבע?

קורס ה-GMAT של יואל גבע הינו הקורס הטוב והאיכותי בישראל. הקורס מכין לכל החלקים בבחינת ה-GMAT המהווה תנאי קבלה הכרחי ללימודי MBA בארץ ובעולם. ביה”ס של יואל גבע מבוסס על מצוינות בלתי מתפשרת ואהבת התלמידים. יואל גבע לא מתפשר בשלושה דברים:

 

קורס ה-GMAT של יואל גבע
1. מורים מומחים.

2. שיטות לימוד המבוססות על מחקר מעמיק ומקיף.

3. התאמה מקסימלית לצרכיו של התלמיד.

 

 

 

מורי יואל גבע הם מומחים לבחינת ה-GMAT ומנוסים בעבודה עם תלמידים. במשך שנים הם פיתחו בצוותא עם מחלקת המחקר והפיתוח הטובה בארץ קורס ייחודי להכנה ל-GMAT, תוך צבירת ידע ומומחיות ממקורות מוסמכים ל-GMAT בארץ ובעולם.  בקורס ה- GMAT של יואל גבע אתם יכולים לדעת בוודאות שאתם בידיים המקצועיות והאמינות ביותר בדרך להצלחה בבחינת ה- GMAT וקבלה ל-MBA, בארץ או בחו”ל.

 

 

קורס GMAT כמותי

קורס GMAT כמותי ביואל גבע

קורס ה-GMAT הכמותי של יואל גבע כולל מורים מומחים ל-GMAT בעלי ניסיון של לפחות 13 שנה, חומרי לימוד אמיתיים מבית GMAC, שיטת לימוד הדרגתית המבוססת על חשיבה, ויחס אישי מעמיק המבוסס על ניסיונם הרב של המורים – כל הכלים הטובים ביותר להצלחה בבחינה. הקורס הכמותי כולל 10 מפגשים כמותיים (40 שעות)  ומתקיים פעם בשבוע בשעות הערב או בימי שישי בבוקר בסניף יואל גבע בתל אביב.

bubble-02

 עוד על החלק הכמותי בבחינה

 

 

קורס מילולי ביואל גבע

קורס GMAT מורחב ביואל גבע

החלק המילולי וחלק ניתוח המידע של ה-GMAT מהווים מכשול בפני לא מעט תלמידים, משום שהם מבוססים על הבנת אנגלית ועל ניתוח שאלות עם מקורות מידע רבים. אנחנו ביואל גבע יודעים שבאמצעות הוראה נכונה, שיטות בדוקות ויחס אישי, תוכלו להצליח גם בחלקים המורכבים האלה. הקורס המורחב כולל 6 מפגשים (21 שעות), בנוסף לקורס הכמותי, ומתקיים פעם בשבוע בשעות הערב באופן מקוון (באמצעות ZOOM).

 

bubble-02

 עוד על החלק המילולי בבחינה