“התנ”ך מציג לבן דורנו את ההתמודדות העמוקה עם כל שאלות קיומו: דמותו כאדם, מקומו ותפקידו בעולם, יחסו לכל הסובב אותו – בחברה, בטבע, בעמים, ועוד… התנ”ך הוא גם יצירה ספרותית נעלה, והוא מעניק לקורא בו חוויה רוחנית ואינטלקטואלית מן המעלה הראשונה”

(פרופ’ שרה יפת)

אייקון ספר

ללמוד תנ”ך ביואל גבע

 

שיעורי התנ”ך בקורס של יואל גבע אינם מועברים במתכונת של הרצאה בלבד, אלא כוללים למידה פעילה והשתתפות של התלמידים. המורים שלנו הופכים את הטקסט המקראי, שהוא בעל שפה גבוהה וארכאי, לפשוט וחווייתי. הלימוד נעשה באופן הדרגתי, ובשיעורים מושם דגש על: הבנת הכתובים המקראיים והמסרים העולים מהם, ניתוח ובחירה נכונה בשאלות, ניסוח נכון של תשובות ועדכונים חדשים בתחום חקר המקרא המודרני. כל אלה מאפשרים לתלמידינו להגיע להישגים מעולים.

 

2 יחידות או להרחיב ל – 5 יחידות?

כדי להשיג תעודת בגרות יש להיבחן ב-2 יח”ל חובה בלבד בתנ”ך, אולם הרחבת לימודי התנ”ך ל- 5 יח”ל יכולה להיות דרך טובה לשיפור ממוצע הבגרות , ולעמידה בתנאי הקבלה האקדמיים, זאת משום שלימודי תנ”ך בהיקף של 5 יחידות לימוד מעניק לנבחנים בונוס 20 או 25 נקודות (תלוי מוסד אקדמי). כך, תוכלו גם ליהנות מקורס מרתק וחוויתי, במיוחד אם אתם חובבי סיפורים והיסטוריה, וגם לשפר באופן משמעותי את ממוצע הבגרות שלכם.

גביע צהוב

המורים שלנו

רוצים לדעת יותר על מורי התנ”ך המעולים של יואל גבע? היכנסו להכיר את נבחרת המורים שלנו

לנבחרת המורים

 

מבנה הקורס

3 יחידות לימוד
ניתן לגשת לבגרות ב 3 יח”ל תנ”ך פעם בשנה – במועד קיץ.
לפיכך, אנחנו מתחילים ללמד בפברואר לקראת בחינות מועד הקיץ, הנערכות בחודשים מאי-יוני.
הלימודים מתקיימים פעמיים בשבוע במשך כארבעה חודשים. כל מפגש הוא בן 4.5 שעות.

 


חומרי לימוד

אנו דואגים לספק לתלמידנו את כל חומרי הלימוד הנדרשים לקראת בחינת הבגרות:

  • סיכומים מסודרים וממוקדי בחינה.
  • תמצותים.
  • קבצי שאלות בגרות לכל נושא.

את הסיכומים כותבים המורים שלנו לתנ”ך, אשר יודעים בדיוק מה יש לדעת, על מנת להצליח בבחינה, ומעדכנים את הסיכומים בהתאם לשינויים בבחינה או בתכנית הלימודים.

 


קורס תנ"ךמפגשים אישיים

קורסי ההכנה בתנ”ך כוללים מפגשים אישיים בהם התלמידים שלנו מקבלים הכוונה אישית כיצד לשפר את דרכי הלמידה וניסוח התשובה שלהם. בנוסף, המורים בודקים את קצב התקדמותו של כל אחד מהתלמידים בקורס לאורך כל הדרך.

 

מרתון

המרתון שלנו בנוי ממפגשי חזרה, תרגול, ומבחני סימולציה לקראת בחינת הבגרות. הוא מתקיים בשבועות האחרונים של הקורס, ומהווה חלק משמעותי מהתהליך שהתלמידים שלנו עוברים. ביואל גבע מבינים שידיעת החומר אינה מספיקה, ושתרגול רב של שאלות בגרות הוא מרכיב חשוב בהצלחת התלמיד.

 

פגישת ייעוץ חינם

רוצים לשמוע יותר פרטים על הקורסים ו/או המכינות?

דברו איתנו!