“ללא ידיעת עברו, לא יבין האדם את ההווה שלו, מאחר שכל ההווה מעוצב על ידי העבר”

(יגאל אלון)

היסטוריה ביואל גבע

ללמוד היסטוריה ביואל גבע

 

היסטוריה הוא לא רק מקצוע שינוני. יש להבין את התהליכים ההיסטוריים ואת השפעותיהם, וליישם הבנה זו בבחינת הבגרות. לכן, שיעורי ההיסטוריה בקורסים של יואל גבע אינם מועברים במתכונת של הרצאה בלבד, אלא כוללים היקף רחב של דיונים והשתתפות פעילה של התלמידים, במהלכם מושם דגש על הבנת התהליכים ההיסטוריים ולא רק על הפעלת הזיכרון. בנוסף, ניתנת תשומת לב מיוחדת לפיצוח שאלות וללימוד כתיבת תשובות בהתאם לדרך שבה נבדק המבחן, תוך ליווי צמוד לאורך הקורס. כל אלה מאפשרים לתלמידים שלנו הצלחה מקסימאלית בבחינת הבגרות.

 

2 יחידות או להרחיב ל – 5 יחידות?

כדי להשיג תעודת בגרות יש להיבחן ב-2 יח”ל חובה בלבד בהיסטוריה, אולם הרחבת לימודי ההיסטוריה ל- 5 יח”ל יכולה להיות דרך טובה לשיפור ממוצע הבגרות , ולעמידה בתנאי הקבלה האקדמיים, זאת משום שלימודי היסטוריה בהיקף של 5 יחידות לימוד מעניק לנבחנים בו בונוס 20 עד 25 נקודות (תלוי מוסד אקדמי). כך, תוכלו גם ליהנות מקורס מרתק, וגם לשפר באופן משמעותי את ממוצע הבגרות שלכם.

 

מבנה הקורס

3 יחידות לימוד:
ניתן לגשת לבגרות ב 3 יח”ל היסטוריה פעם בשנה – במועד קיץ.
לפיכך, אנחנו מתחילים ללמד בפברואר לקראת בחינות מועד הקיץ, הנערכות בחודשים מאי-יוני.
הלימודים מתקיימים פעמיים בשבוע במשך כארבעה חודשים. כל מפגש הוא בן 4.5 שעות.

 

היסטוריה ביואל גבעחומרי לימוד

אנו דואגים לספק לתלמידנו את כל חומרי הלימוד הנדרשים לקראת בחינת הבגרות:

  • סיכומים מסודרים וממוקדי בחינה.
  • דפים מלווים.
  • תמצותים.
  • תרשימי זרימה לצורך סיוע בתהליך הלמידה.
  • בנק שאלות חזרה לתרגול.

את הסיכומים כותבים המורים שלנו להיסטוריה, אשר יודעים בדיוק מה יש לדעת, על מנת להצליח בבחינה, ומעדכנים את הסיכומים בהתאם לשינויים בבחינה או בתכנית הלימודים.


מפגשים אישיים

קורס ההכנה בהיסטוריה כולל מפגשים אישיים בהם התלמידים שלנו מקבלים הכוונה אישית כיצד לשפר את דרכי הלמידה וניסוח התשובה שלהם. בנוסף, המורים בודקים את קצב התקדמותו של כל אחד מהתלמידים בקורס לאורך כל הדרך.

 

מרתון

המרתון שלנו בנוי ממפגשי חזרה, תרגול, ומבחני סימולציה לקראת בחינת הבגרות. הוא מתקיים בשבועות האחרונים של הקורס, ומהווה חלק משמעותי מהתהליך שהתלמידים שלנו עוברים. ביואל גבע מבינים שידיעת החומר אינה מספיקה, ושתרגול רב של שאלות בגרות הוא מרכיב חשוב בהצלחת התלמיד.

 

 

קורס בגרות ביואל גבע

רוצים לשמוע יותר פרטים על הקורסים ו/או המכינות?

דברו איתנו!