לעתים תלמידים חושבים שאם הם לומדים לפסיכומטרי בעזרת קורס הכנה, נחסך מהם הצורך לתרגל לבד בבית. כמובן שאין כך הדבר ולא רק שחשוב להשקיע שעות למידה ותרגול רב בבית במהלך הקורס, גם לתרגול בטרם פתיחת הקורס יש חשיבות רבה. ביואל גבע תקבלו את חומרי הלימוד הטובים ביותר לבצע תרגולים אלו לפני הקורס ובמהלכו.

 

התרגול הטוב ביותר לפסיכומטרי

אין ספק שחשוב מאד לתרגל לקראת הפסיכומטרי, וכמובן שתרגול רב יותר מביא לשיפור גדול יותר. עם זאת, איכות החומר חשובה מאד. חשוב מאד שהשאלות איתן מתכוננים למבחן יהיו דומות ככל הניתן לשאלות שמופיעות במבחן האמתי. אצלנו ביואל גבע השאלות נכתבות על ידי המורים הוותיקים ביותר בארץ. הוותק הממוצע של חברי צוות המחקר והפיתוח הוא למעלה מ-10 שנים, ולכן הידע שצברו בכתיבת שאלות ובניית גישות למבחן מסייע לנו לכתוב את השאלות האיכותיות ביותר ואת גישות העבודה הנכונות ביותר.

 

תרגול פסיכומטרי

 

אז לתרגל כמה שיותר?

בגדול כן. יש משמעות רבה לכמות השאלות שתלמידים פותרים כחלק מההכנה שלהם למבחן. לכן תמצאו בחומר שלנו אלפים רבים של שאלות. עם זאת, חשוב לא פחות ללמוד מכל שאלה שפתרנו. מומלץ בסוף כל שאלה לעצור ולנסות לחשוב קצת: מה למדתי מהשאלה? האם יכולתי לפתור אותה אחרת? האם יש כאן מסר שכדאי שאכתוב לי כדי לזכור אותו גם בעתיד? כדי לעזור לכם בכך, חברי צוות המחקר והפיתוח כתבו הסברים מלאים לכל השאלות. כדי שנוכל ללמוד באמת מכל שאלה ולא רק לסמן v. בנוסף, צילמנו מאות סרטונים ובהם הסברים לשאלות, כדי שהלימוד יהיה מועיל ומקיף יותר.

 

תרגול פסיכומטרי

רוצים לדעת איך להתכונן לקורס?

היכנסו כדי לקרוא טיפים והכוונה להכנה מוקדמת ויעילה לקורס הפסיכומטרי של יואל גבע

היכנסו