בנוסף לנבחרת המורים המובילה שלנו ולכמות השעות המורחבת שאנו מעניקים לתלמידינו, קורס ההכנה של יואל גבע הוא הקורס המוביל גם בתחום איכות וכמות חומרי הלימוד. חומרי הלימוד מהווים מרכיב חשוב מאוד בהכנה לבחינה הפסיכומטרית ובהצלחה בה ולכן ביואל גבע משקיעים בהכנת החומרים משאבים רבים כדי שתוכלו לגשת לבחינה ולא להיתקל בהפתעות.

 

איכות חומרי הלימוד

 

חומרי הלימוד של יואל גבע נכתבים על ידי המורים שלנו, שהתמחו במשך שנים בתחומים השונים שבמבחן ודואגים לעדכן ולהחליף את חומרי הלימוד בהתאם לשינויים בבחינה. תהליך כתיבת השאלות ביואל גבע דומה מאוד לתהליך שעוברות השאלות בבחינה עצמה. כל שאלה עוברת ידיים רבות של מורים, שהתמחו בתחום אליו שייכת השאלה, לפני שהיא מגיעה לספרים שלנו. הליך זה מבטיח שהשאלה תהיה כתובה בצורה דומה מאוד לשאלות בבחינה הפסיכומטרית עצמה. בנוסף, לכל השאלות שבספרי הלימוד של יואל גבע מצורפים פתרונות והסברים לימודיים מלאים, המותאמים ומקבילים לאופן הלימוד בכיתה.

 

כמות חומרי הלימוד

ספרי הלימוד של יואל גבעעל מנת להגיע מוכנים לבחינה עליכם לעבור הכנה הכוללת של שאלות מגוונות בכמות גדולה. אנו ביואל גבע נצייד אתכם בכל החומר שתזדקקו לו כדי להגיע מוכנים לבחינה:

  • 7 ספרי לימוד וחזרות העוסקים בחשיבה כמותית, חשיבה מילולית ואנגלית.
  • ספר לעבודה בכיתה
  • 4 חוברות סימולציות מלאות
  • חוברת מבחן אמצע
  • חוברת מבחני מרתון
  • לומדות נוספות ומאגר השאלות מהקמפוס של יואל גבע.

 

ה”קמפוס” של יואל גבע

פיתחנו עבורכם מערכת אונליין מתקדמת עם כלים רבים ללמידה ולתקשורת עם המורה:
לומדת עברית ולומדת אנגלית – המכילות את כל המילים לשינון. הלומדות כוללות פונקציות לסינון מילים ללמידה אפקטיבית, סימון המילים שאתם כבר מכירים, כתיבת אסוציאציות ושיתופן עם תלמידים אחרים.
מערכת הודעות – לתקשורת נוחה עם מורה הקורס.
הזנת מבחנים – אתם מזינים את תשובות המבחנים והמבדקים לאורך הקורס, והמורה יכול לדעת בדיוק איפה אתם עומדים ולתת את ההכוונה והיחס האישי המתאימים.
סרטוני הסבר – סרטוני וידאו עם הסברים מלאים ומפורטים לשאלות מתוך חומר הלימוד בקורס, שמרגישים ממש כמו לקבל הסבר בכיתה. ככה תוכלו לטפל בקשיים שצצים באופן מיידי, ולנצל את הפגישות עם המורה בצורה מעמיקה ומהותית להתקדמותכם.
בדיקת חיבורים – במסגרת הקורס כותבים תלמידינו שבעה חיבורים, אותם הם סורקים עם הטלפון ושולחים דרך ה”קמפוס” לבדיקה אצל מומחה בעל תואר ורקע מקצועי בתחום הכתיבה האקדמית.
מערכת תרגול נוסף – מאגר דיגיטלי של מעל 2,000 שאלות נוספות, כולל הסברים מלאים.

 

 

הקמפוס שלך יואל גבע

 

אפליקציית יואל גבע   חלק מהפונקציות זמינות גם באפליקציית “יואל גבע” לאייפון ולאנדרואיד, ומסונכרנות עם גרסת המחשב של המערכת.