הכנה מוקדמת ויעילה לקורס הפסיכומטרי ביואל גבע

נרשמת לקורס? מעולה! ומה עכשיו? מעבר לעובדה שאנחנו שמחים שבחרת ללמוד אתנו, יש בהחלט כמה פעולות שאפשר לבצע עד לתחילת הקורס על מנת להקל על עצמך (במידה) את העומס הצפוי במהלכו.

 

 

קריאת ספר באנגלית

פרקי האנגלית במבחן נועדו לבדוק ידע באוצר מילים ואת יכולת הבנת הנקרא באנגלית. את יכולת הבנת הנקרא ניתן לשפר משמעותית כבר מעכשיו באמצעות קריאה רבה של ספרים.
מומלץ לבחור ספר שתיהנו לקרוא אותו ושיתאים לרמה שלכם. כדי לדעת מה הספר המתאים לכם יש לקרוא 2-3 עמודים ממקומות שונים בגוף הספר ולראות האם אתם מצליחים לעקוב אחר העלילה והאם אוצר המילים מוכר ברובו. אל תפרשו באמצעות מילון כל מילה שלא מוכרת לכם כפי שהתרגלתם בבגרות. אחת ממטרות הקריאה היא להתרגל להבין תוכן כתוב באנגלית גם כשלא מבינים כל מילה ומילה.
מומלץ לקרוא לפחות שעה רצופה ביום. ככל שנקרא יותר כך השיפור יהיה משמעותי יותר!

 

אפליקציית יואל גבע  לא בטוחים איזה ספר כדאי לכם לקרוא?היכנסו לאפליקציית מדף הספרים של יואל גבע ובחרו ספר לפי רמות ותחומי עניין.

 

שינון אוצר מילים לפסיכומטרי

אוצר המילים בעברית ובאנגלית משפיע באופן ניכר על הציון בפרקי המילולי והאנגלית. שינון המילים הדרושות לבחינה תופס חלק ניכר מזמן הלימוד בקורס, לפיכך, כדאי להתחיל ולשנן כבר מעכשיו!
לשמחתנו, האפליקציה מנהלת עבורכם את כל התהליך! בשלב הראשון תתבקשו לבצע מבחן לקביעת הרמה שלכם באוצר המילים בכל אחת מהשפות. רצוי לעשות את מבחן קביעת הרמה לפני שמתחילים ללמוד, ולהקציב לכך את משך הזמן הראוי (כעשר דקות) וכאשר אתם יכולים להקדיש לכך את מלוא תשומת הלב.
מכאן ואילך – האפליקציה תנחה אתכם בדיוק מה עליכם לעשות בכל שלב. תהנו!

אפליקציית יואל גבע את שינון המילים תוכלו לבצע באמצעות אפליקציית יואל גבע אותה כדאי להוריד כבר עכשיו לטלפון הנייד באנדרואיד או באייפון.

 

קורס פסיכומטרי ביואל גבעמבואות כמותיים

במהלך הקורס ניתנים המבואות השונים כהכנה לקראת השיעור הבא. אם לא קיבלתם הנחיות אישיות מאת יועצי הלימודים שלנו, אין צורך בהכנה מוקדמת של המבואות.

הרשמה לבחינה הפסיכומטרית

מומלץ להקדים ולהירשם לבחינה עוד לפני הקורס. ההרשמה מתבצעת באתר המרכז הארצי לבחינות והערכה.

מה להביא לשיעור הראשון?

כבר בשיעור הראשון תקבלו מאתנו תיק גדול ועמוס בכל טוב. אין צורך להביא דבר, את כל הדברים החשובים באמת (כולל קלסר, דפדפות וכלי כתיבה) תקבלו מאתנו. טוב, אולי כדאי בכל זאת להביא משהו קטן לאכול….

מה עלול להפריע למהלך התקין של הקורס?

קורס הפסיכומטרי של יואל גבע הוא אינטנסיבי מאוד ומומלץ להתפנות במהלכו מעיסוקים אחרים עד כמה שניתן. לאלה מביניכם העובדים (במשרה מלאה או חלקית) – מומלץ להודיע מראש במקום העבודה שייתכן כי במהלך הקורס תצטרכו לצמצם את כמות שעות הנוכחות שלכם בעבודה. הודעה מוקדמת בדרך כלל תגדיל את הסיכויים לאישור חריג זה. מומלץ לא לתכנן חופשות או נסיעות במהלך הקורס ובשום אופן אין להחסיר מפגש כיתתי.

 

 

 

בחינה בתנאים מותאמים (הקלות)

לבעלי מגבלות רפואיות או לקויות למידה, קיימת אפשרות להיבחן בתנאים מותאמים בחלק ממועדי הבחינה (בכפוף לאבחון עדכני). הליך אישור הבחינה בתנאים מותאמים ארוך, לכן מומלץ לפנות בהקדם למרכז הארצי.

 

בועת מידע נוסףהיכנסו לדעת עוד על התאמות בבחינה הפסיכומטרית.

 

בהצלחה בקורס!