"הסתכלות על העולם ללא תיאוריה זה כמו ללכת לים עם אוניה בלי הגה"

(לאונרדו דה וינצ'י)

קורס פיזיקה לבגרות

ללמוד פיזיקה ביואל גבע  

 

פיזיקה הוא מקצוע יוצא דופן. הוא מצריך הן הבנת והפנמת ידע תיאורטי-פילוסופי מופשט, והן יישום. כלומר, בחינת הבגרות מחייבת בקיאות במושגים, הבנתם, ושימוש בהם לצורך הסבר תופעות או תהליכים פיזיקליים שונים. בשיעורי הפיזיקה בקורסים של יואל גבע  הלימוד נעשה באופן הדרגתי, ובשיעורים מושם דגש על: לימוד מושגים ותיאוריות פיזיקליים תוך פישוטם והמחשתם, ביצוע ניסויים, פיצוח שאלות, בחירה נכונה וניסוח נכון של תשובות. כל אלה מאפשרים לתלמידינו להגיע להישגים מעולים. כל תלמיד בעל יכולת ניתוח, כוח רצון והתמדה – יכול בהחלט להצליח במקצוע, גם אם הוא בעל רקע של 3 יח"ל מתמטיקה בלבד.

אנחנו ממליצים להרחיב פיזיקה, כי זהו אחד מהמקצועות שבאמצעותו תלמיד יכול לעמוד בחובת מקצוע מוגבר אחד לפחות, לצורך זכאות לתעודת בגרות, וזוהי יכולה להיות דרך טובה לשיפור ממוצע הבגרות ולעמידה בתנאי הקבלה האקדמיים. זאת משום שלימודי פיזיקה בהיקף של 5 יחידות לימוד מעניק לנבחנים בו בונוס בונוס של 20 או 25 נקודות (תלוי מוסד אקדמי).

בנוסף, חשוב לדעת, שלבגרות בפיזיקה חשיבות מיוחדת עבור מי שמעוניין ללמוד לתואר באחד ממקצועות ההנדסה או המדעים המדויקים (רפואה, ביולוגיה, כימיה, מדעי המחשב וכדומה). סטודנטים שיתקבלו ללימודים אלה ללא בגרות בפיזיקה, יידרשו להשלים את החומר הנלמד לבגרות במסגרת קורסים אקדמיים בשנה א', דבר המגביר את העומס ומקשה על הלימודים. קורס ההכנה של יואל גבע בפיזיקה 5 יח"ל מאפשר הבנה של המקצוע באופן מעמיק ומקיף, ומהווה רקע מצוין ללימודים האקדמיים.

חשוב לנו שהתלמידים שלנו יגיעו מוכנים לקורס. לפיכך, כל תלמיד, שנרשם לקורס, מקבל חוברת תרגילים במתמטיקה, ומוזמן למפגשי שאילת שאלות לפני הקורס. זאת, על מנת שיוכל לרענן את כישוריו המתמטיים, ולהגיע לקורס מוכן.

 

קורס פיזיקה לבגרותמבנה הקורס – 5 יח"ל

ניתן לגשת לבגרות בפיזיקה פעם בשנה – במועד קיץ. לפיכך, אנחנו מתחילים ללמד בפברואר לקראת בחינות מועד הקיץ, הנערכות בחודשים מאי-יוני.
הלימודים מתקיימים שלוש פעמים בשבוע במשך כארבעה חודשים. כל מפגש הוא בן 4.5 שעות. בנוסף, מתקיימות שעות עזר הניתנות על ידי המורה ומתרגל: 6 שעות נוספות כל שבוע לאורך הקורס.

 

חומרי לימוד

אנו דואגים לספק לתלמידנו את כל חומרי הלימוד הנדרשים לקראת בחינת הבגרות: 

גביע צהוב

המורים שלנו

רוצים לדעת יותר על מורי הפיזיקה המעולים של יואל גבע? היכנסו להכיר את נבחרת המורים שלנו

לנבחרת המורים
  • סיכומים מסודרים וממוקדי בחינה.
  • סרטוני וידאו.
  • עריכת ניסויים.
  • בנק שאלות חזרה לתרגול.

את הסיכומים כותבים המורים שלנו לפיזיקה, אשר יודעים בדיוק מה יש לדעת, על מנת להצליח בבחינה, ומעדכנים את הסיכומים בהתאם לשינויים בבחינה או בתכנית הלימודים.

 

מפגשים אישיים

קורסי ההכנה בפיזיקה כוללים מפגשים אישיים בהם התלמידים שלנו מקבלים הכוונה אישית כיצד לשפר את דרכי הלמידה וניסוח התשובה שלהם. בנוסף, המורים בודקים את קצב התקדמותו של כל אחד מהתלמידים בקורס לאורך כל הדרך.

 

מרתון

המרתון שלנו בנוי ממפגשי חזרה, תרגול, ומבחני סימולציה לקראת בחינת הבגרות. הוא מתקיים בשבועות האחרונים של הקורס, ומהווה חלק משמעותי מהתהליך שהתלמידים שלנו עוברים. ביואל גבע מבינים שידיעת החומר אינה מספיקה, ושתרגול רב של שאלות בגרות הוא מרכיב חשוב בהצלחת התלמיד.

 

פגישת ייעוץ חינם

רוצים לשמוע יותר פרטים על הקורסים ו/או המכינות?
רוצים לקבל את כל המידע הרלוונטי ללימודיכם האקדמיים במקום אחד?
לחצו כאן למידע על פגישת הייעוץ שלנו, וגם אתם תוכלו ליהנות מפגישת ייעוץ חינם