לומדים או עובדים במשרה מלאה? אנו ממליצים בחום להתחיל להתכונן לפני פתיחת הקורס כדי להקל על עומס שיעורי הבית במהלכו

 

 

להתכונן לקורס GMAT

לאלו מבניכם שנרשמו לקורס המלא (כמותי ומילולי)

1. מבואות מילוליים ב-sentence correction
במהלך הקורס ניתנים המבואות השונים כהכנה לקראת השיעור הבא. מבואות אלו כוללים חוקים דקדוקיים שיש לדעת למבחן, תרגולים מסכמים ומבחנים. את המבואות ניתן למצוא בקמפוס או לבקש לקבל כספרים. כיוון שהחומר הנלמד במבואות אלה הוא רב וחשוב, אנו ממליצים להתחיל להכין מבואות אלו לפני הקורס.

2. קריאת מאמרים באנגלית
כדי להתכונן לחלק הבנת הנקרא, אנו ממליצים להתחיל לקרוא מאמרים ברמת המבחן. בקמפוס שלנו תוכלו למצוא קישורים לעיתונים מומלצים, חלקם עיתונים כלכליים, ושם תוכלו למצוא מאמרים רבים בנושאים שיעניינו אתכם. מומלץ לקרוא לפחות רבע שעה ביום. ככל שזמן הקריאה רב יותר, השיפור ניכר יותר!

3. שינון אוצר המילים
ישנן מילים שמופיעות לא מעט במבחן ה-GMAT. אנו ממליצים לשנן את יחידות 1-5 בלומדת המילים שריכזנו עבורכם, כמו גם את היחידות המכונות conjunctions ו-idioms. כל שאר יחידות הלימוד הן רשות בלבד.

4. מבואות כמותיים באלגברה, בעיות וגאומטריה
מבואות אלו כוללים את כל החוקים המתמטיים והמושגים הרלוונטיים למבחן ה-GMAT באלגברה, בעיות וגאומטריה. אם לא תספיקו עד תחילת הקורס, אל דאגה, יהיה זמן להכין אותם במהלך הקורס, אבל כדאי להגיע מוכנים ככל שניתן.

 

ולמי שצריך הכנה לקורס הכמותי בלבד

מבואות כמותיים באלגברה, בעיות וגאומטריה
עליכם לדעת היטב את כל החוקים והמושגים בספרים אלו. אם לא תספיקו עד תחילת הקורס, אל דאגה, יהיה זמן להכין אותם במהלך הקורס.

 

להתכונן לקורס GMAT

מה להביא לשיעור הראשון?

רצון ומוטיבציה גבוהים ללמוד ולהצליח. לכל השאר (כולל דפים וכלי כתיבה) אנחנו כבר נדאג.

 

מבחן GMAT בתנאים מותאמים (הקלות)

לבעלי מגבלות רפואיות או ליקויי למידה, קיימת אפשרות להיבחן בתנאים מותאמים כמו הארכת זמן, פיצול המבחן ליומיים, מחשבון ועוד.

 

 

מידע נוסף על GMAT עוד מידע על בחינה בתנאים מותאמים תוכלו למצוא כאן.