איך להתכונן לקורס GMAT? - קורס GMAT יואל גבע
כנס MBA

הכנה מוקדמת ויעילה לקורס ה-GMAT ביואל גבע


בהנחה שאתם עובדים במשרה מלאה או לומדים, אנו ממליצים בחום להתחיל ולהתכונן לפני פתיחת הקורס כדי להקל על עומס שיעורי הבית במהלכו. 

 

לאלו מבינכם שנרשמו לקורס המלא (כמותי ומילולי):


1. מבואות מילוליים ב-sentence correction
במהלך הקורס ניתנים המבואות השונים כהכנה לקראת השיעור הבא. מבואות אלו כוללים חוקים דקדוקיים שיש לדעת למבחן, תרגולים מסכמים ומבחנים. את המבואות ניתן למצוא בקמפוס או לבקש לקבל כספרים. כיוון שהחומר הנלמד במבואות אלה הוא רב וחשוב, אנו ממליצים להתחיל להכין מבואות אלו לפני הקורס.

2. קריאת מאמרים באנגלית
כדי להתכונן לחלק הבנת הנקרא, אנו ממליצים להתחיל לקרוא מאמרים ברמת המבחן. בקמפוס שלנו תוכלו למצוא קישורים לעיתונים מומלצים, חלקם עיתונים כלכליים, ושם תוכלו למצוא מאמרים רבים בנושאים שיעניינו אתכם. מומלץ לקרוא לפחות רבע שעה ביום. ככל שזמן הקריאה רב יותר, השיפור ניכר יותר!
 
3. שינון אוצר המילים
ישנן מילים שמופיעות לא מעט במבחן ה-GMAT. אנו ממליצים לשנן את יחידות 1-5 בלומדת המילים שריכזנו עבורכם, כמו גם את היחידות המכונות conjunctions ו-idioms. כל שאר יחידות הלימוד הן רשות בלבד.

4. מבואות כמותיים באלגברה, בעיות וגיאומטריה
מבואות אלו כוללים את כל החוקים המתמטיים והמושגים הרלבנטיים למבחן ה-GMAT באלגברה, בעיות וגיאומטריה. אם לא תספיקו עד תחילת הקורס, אל דאגה, יהיה זמן להכין אותם במהלך הקורס, אבל כדאי להגיע מוכנים ככל שניתן.

ולמי שצריך הכנה לקורס הכמותי בלבד:


מבואות כמותיים באלגברה, בעיות וגיאומטריה.
עליכם לדעת היטב את כל החוקים והמושגים בספרים אלו. אם לא תספיקו עד תחילת הקורס, אל דאגה, יהיה זמן להכין אותם במהלך הקורס.

מה להביא לשיעור הראשון?
רצון ומוטיבציה גבוהים ללמוד ולהצליח. לכל השאר (כולל דפים וכלי כתיבה) אנחנו כבר נדאג.

 

מבחן GMAT בתנאים מותאמים (הקלות)

לבעלי מגבלות רפואיות או ליקויי למידה, קיימת אפשרות להיבחן בתנאים מותאמים כמו הארכת זמן, פיצול המבחן ליומיים, מחשבון ועוד.  
מידע נוסף בנושא הבחינה בתנאים מותאמים תוכלו למצוא כאן.
 

©כל הזכויות שמורות-יואל גבע פסיכומטרי ובגרויות 2011
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד
Loading nanoRep customer support software