יואל גבע

יואל גבעיואל גבע הוא מורה למתמטיקה ובעל ניסיון של למעלה מ-30 שנה בהוראה ובהכנה לבחינות הבגרות. עשרות אלפי תלמידים ראו כיצד אהבתו של יואל למקצוע ההוראה, הופכת את לימודי המתמטיקה לידידותיים יותר – באופן שגם מביא לציונים גבוהים יותר. לאורך השנים צבר יואל מוניטין של ״מורה כל יכול״, המסוגל להסביר גם את החומרים הכי מאיימים – באופן קליל, מעניין וברור לכל תלמיד. בין השאר, מוניטין זה הפך את יואל למוביל דעה בתחום החינוך הישראלי, כמו גם לאורח מבוקש בתכניות טלוויזיה העוסקות במתמטיקה וחינוך. על פי תפישתו של יואל, המורים הם הנכס החשוב ביותר, וברוח זו הקים בשנת 1991 את ״בית הספר לבגרות ופסיכומטרי של יואל גבע״ – אשר מתאפיין בלימוד ללא פשרות: מורים מקצוענים ומנוסים, יחס אישי לתלמידים, שיטות לימוד ייחודיות וחדשנות טכנולוגית. תלמידי בית הספר הגיעו להישגים גבוהים במיוחד, והביקוש ללמוד בו עבר במהירות ברחבי הארץ. לאורך השנים התרחב בית הספר למקצועות ותחומים נוספים, הנלמדים בכ-30 מרכזי לימוד ברחבי הארץ. יואל מחבר ספרי לימוד במתמטיקה החל משנת 1982 וכיום ספריו נלמדים בבתי ספר רבים ברחבי הארץ.

 

 

 

אריק דז’לדטיאריק דז'לדטי

מורה למתמטיקה, הוא בעל ניסיון של 20 שנה בהוראת המתמטיקה ובהכנה לבחינת הבגרות ברמות 4 ו-5 יחידות.
מחבר ספרי לימוד במתמטיקה החל משנת 2004.
בשנים האחרונות עוסק אריק לא רק בהוראה וכתיבה, אלא גם בהדרכה ובהעברת השתלמויות למורים ברחבי הארץ.

 

 

ריקי טלריקי טל

מורה למתמטיקה, היא בעלת ניסיון של 30 שנה בהוראת המתמטיקה ובהכנה לבחינות בגרות ברמת 3 יחידות.
מחברת ספרי לימוד במתמטיקה החל משנת 2004.
בשנים האחרונות עוסקת ריקי לא רק בהוראה וכתיבה, אלא גם בהדרכת מורים במסגרת משרד החינוך.

 

 

 

ד”ר גליה סמו

המחברת, ד”ר גליה סמו, כותבת ספרי התנ”ך בהוצאת הספרים של יואל גבע, היא מורה בעלת ניסיון רב בהוראת המקרא ובהכנת תלמידים לבחינת הבגרות בתנ”ך בכל הרמות (5-2 יח”ל).
גליה מגישה תלמידים לבגרות משנת 1992, ולצד זאת עוסקת בהכשרת הדור הבא של המורים – היא מכהנת כראש התכנית לביה”ס העל יסודי במכללת לוינסקי לחינוך ומרצה למקרא.