ספרי המתמטיקה של יואל גבע

אז מה מיוחד בספרי הלימוד של יואל גבע?  

ספרי הלימוד ושיטות ההוראה הייחודיות שלנו נכתבו ופותחו ע”י מורי יואל גבע, לאור ניסיונם הרב בהוראת המתמטיקה והצלחתם המוכחת בהכנת תלמידים לבחינת הבגרות.
הייחודיות בספרי הלימוד של “יואל גבע” היא בלמידה הדרגתית – אנו מאמינים שכדי לבסס אצל התלמיד הפנמה טובה של החומר יש לאפשר לו תרגול מגוון וכן להקנות לו יסודות איתנים ללמידה ולחומר הנלמד. לכן, אנו שמים דגש על הבניה יסודית של כל נושא מהקל אל הקשה, באופן שיביא את התלמיד להבנה, למוכנות מקסימלית וכמובן להצלחה בבחינה.

 

 

ספרי המתמטיקה של יואל גבע

מילה למורים

אנו מאמינים שאתם המורים שותפים להצלחה שלנו – הצלחתכם והצלחת התלמידים היא גם הצלחתנו, ולכן אנו קשובים מאוד לצרכים העולים מהשטח וכל הזמן משתפרים למענכם. כחלק מהשירותים שלנו אנו מציעים הצעות הוראה, ספרים דיגיטליים, חוברות מבחני בגרות, גישה מלאה לאתר My.Geva וכן חומרי עזר נוספים. חשוב לנו לתת לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר, ולכן אנו מזמינים אתכם להיות שותפים – בהערות, הארות וכל הצעה שיכולה לשפר ולייעל. מחברינו מקיימים הדרכות לצוותי המורים בבי”ס במטרה לאפשר היכרות מעמיקה עם הספרים ועם אתרנו My.Geva על מנת שתכירו את יתרונות הלימוד והשימוש בהם.

לשאלות נוספות ניתן לפנות אלינו:

בטלפון 03-6061375

Whatsapp: 050-7153510