בית ספר לאנגלית

 

אז החלטתם להסתער בכל הכוח על המטרה: אנגלית מדוברת ברמה טובה, ואולי אפילו אנגלית ברמת שפת אם. אחרי הצבת היעדים, אתם עוברים לבחור את השיטה: לראות יותר סרטים בלי כיתוביות? להכריח את החבר האמריקאי שלכם לדבר אתכם אנגלית? להחליף בספריה מידי שבוע כמה ספרי מתח חדשים באנגלית? לפתוח בלוג בשפה האנגלית ולהעלות אליו פוסטים ארוכים של הגיגים ומחשבות?

יש הרבה מאד דרכים שבהן תוכלו לשפר את האנגלית שלכם. יש גם הרבה שיטות ללימוד אנגלית. אבל אם תצאו לדרך לבד, יהיה לכם הרבה יותר קשה להצליח. כפי שמוכיחות ההחלטות שלנו בכל שנה חדשה, קל מאד לגייס התלהבות ראשונית למחויבות חדשה וקשה מאד להמשיך לתדלק את עצמנו הלאה, אחרי שפרץ האנרגיה הראשון התפוגג זה מכבר. אז מה עושים כדי להבטיח שהיעד שקבעתם לעצמכם אכן יושג? מה עושים כדי לוודא שבאמת תצליחו לשדרג את האנגלית שלכם? הדרך הפשוטה ביותר היא לא לעשות את זה לבד. מצאו בית ספר לאנגלית שיסייע לכם להשיג את המטרה.

בית ספר לאנגלית לא רק יבטיח מחויבות חיצונית שתדרוש מכם להמשיך ולהשקיע באנגלית במשך תקופה, הוא גם מציע יתרונות נוספים שלא קיימים בלימוד עצמי.

ליווי מקצועי

בית ספר לאנגלית יתחיל את תהליך הלמידה שלכם בכך שיבחן אתכם על מנת לזהות את רמת האנגלית הנוכחית שלכם. באופן זה תיתפר עבורכם תכנית למידה שמתאימה למקום בו אתם עומדים באמת, ולרמה שאליה אתם רוצים להגיע. תכנית לימודים כזו מתוכננת שבאופן שיאפשר לכם למצות את המקסימום מהזמן שבו תשקיעו בלמידה, וכוללת את כל הפעילויות והתרגילים הדרושים כדי לוודא שבאמת תסיימו את הקורס עם שליטה טובה בהרבה בשפה.

יחס אישי

אולי יש לכם זכרונות לא חיוביים מלמידה רשמית של אנגלית: אתם זוכרים את המורה שלכם בתיכון מרצה לקבוצה הטרוגנית מאד של ארבעים תלמידים ולעולם לא מוצאת זמן להסביר לכם שוב את הכללים בהם התקשיתם. בית ספר לאנגלית מספק חוויה שונה מאד. קבוצות הלמידה הן קטנות יותר, והמורים מכירים באופן אישי כל אחד מהתלמידים ומודעים לאתגרים האינדיבידואליים שלהם. בתכניות לימוד אנגלית שהוכיחו את עצמן, כמו אלה של יואל גבע, המורה גם מקדיש זמן לא מועט ללמידה אחד-על-אחד מול התלמיד.

תמיכה סביבתית

לא משנה עד כמה אתם נחושים לשפר את האנגלית שלכם, זו משימה לא פשוטה כשאתם מוקפים באנשים שאינם דוברי אנגלית וגם לא מתעניינים בלימוד אנגלית מדוברת. כשאתם נרשמים לבית ספר לאנגלית, לעומת זאת, אתם מבטיחים לעצמכם קבוצת תמיכה של אנשים אחרים שמגיעים למפגשי הלמידה בדיוק מאותה סיבה: גם הם רוצים לשפר את האנגלית שלהם. סביבת הלימוד הזו לא רק תסייע למוטיבציה שלכם להישאר בשיאה, היא גם תספק לכם יותר פרטנרים שאיתם אתם יכולים לתרגל את מיומנויות השיחה באנגלית שלכם.