נגשתם למועד אפריל (אביב)?
אתם חייבים לקרוא את ההודעה הזו!

כידוע לכל, לפעמים כדי להגיע לציון הרצוי יש לגשת יותר מפעם אחת. לרוב ההמלצה היא לגשת שוב במרווח הזמן הקצר ביותר מהמועד האחרון, כלומר- במועד הבא. כך החומר עדיין טרי בראש.
כלומר, לנבחני אפריל שירצו לגשת שוב עדיף לגשת למועד יולי (קיץ).
אז מה הקושי?
ככל הנראה השנה ציוני מועד אפריל יתקבלו לאחר סיום ההרשמה של מועד יולי!
המשמעות – אם תחכו לציוני אפריל כדי להחליט אם להרשם למועד יולי, סיכוי טוב מאוד שלא תוכלו להבחן במועד יולי, ותאלצו להבחן שוב רק בספטמבר (כן…מרחק 5 חודשים ממועד הבחינה באפריל…).

 

חושבים שיש סיכוי שאולי תצטרכו להבחן שוב?

אלו 2 האפשרויות שלכם:
  1. הרשמו כבר עכשיו לבחינת יולי 19 (קיץ) באזור הגיאוגרפי המועדף עליכם. מחיר הבחינה הוא 560 ש”ח.
    שימו לב:
    המרכז הארצי האריך את ימי הרישום ביומיים עקב תקלה טכנית בתהליך הרישום. ניתן להרשם עד ה-16.5.19 בחצות. זה לא אומר שהם יפרסמו את הציונים ביומיים האלו.
    אם ייצא ואכן תבחנו ביולי – הרי אין ספק שעשיתם את המעשה הנכון. אם הציון שתקבלו במועד אפריל יספק אתכם, ולא תרצו להבחן ביולי, תוכלו לבטל את ההרשמה עד ה 14/5 תמורת 15% (84 ש”ח, אבל ככל הנראה הציונים של אפריל יפורסמו רק אחרי תאריך זה), או לבטל אחרי מועד זה תמורת 30% (168 ש”ח).את ההחזר תקבלו בצ’ק לכתובת המגורים שלכם. אופציה נוספת – דחיית מועד הבחינה. במקרה זה המחיר הוא 101 ש”ח, שימו לב שניתן לבקש דחיית מועד רק שבוע לאחר מועד הבחינה אליה הייתם רשומים.
  2. לבנות על זה שתהיה הרשמה מאוחרת. לרוב המרכז הארצי מאפשר הרשמה לבחינה גם לאחר מועד סיום ההרשמה. הם לא מתחייבים על כך, והדבר נתון לשיקול דעתם ותלוי ברישום למועד המדובר. בכל מקרה, אם מתקיימת הרשמה מאוחרת, הרי שמחיר הרישום הוא כבר 840 ש”ח (50% יותר מרישום רגיל = 280 ש”ח יותר), ומי שנרשם ברישום מאוחר לא יכול לבחור איזור גאוגרפי להבחן בו. כן, יכול להיות שמי שגר מול הטכניון יתבקש להבחן בת”א או בב”ש.
אז מה אנחנו מציעים?

בגלל שההרשמה מסתיימת בעוד יומיים, וטרם פורסמו ציוני אפריל, אנו מציעים לאלו שחושבים שייתכן שירצו להבחן ביולי להרשם כבר עכשיו.
במקרה הכי גרוע – זה יעלה לכם 168 ש”ח, אבל יקנה לכם שקט.

 

מקווים שעזרנו,
בהצלחה!!