פסיכומטרי לדוגמא

מבחן פסיכומטרי לדוגמא

במקרים רבים, עיון במבחן פסיכומטרי לדוגמא ופתירתו מסייעים להפחית את החשש של העומדים לפני הבחינה ולהבין בצורה טובה יותר במה מדובר. בנוסף, מבחן פסיכומטרי לדוגמא הוא כלי מעולה לתרגול לקראת הבחינה עבור מי שכבר התחיל ללמוד וזקוק לחומרי לימוד ברמת הבחינה.

 

מבחן הפסיכומטרי לדוגמא שלפניכם מכיל 9 פרקים - כמו בבחינה האמיתית (פרק חיבור, 6 פרקי אמת ו-2 פרקי פיילוט). המבחן נכתב ע"י מחלקת המחקר והפיתוח של "יואל גבע" כך שיהיה דומה באופן מקסימלי למבחן אמיתי מכל הבחינות: רמת קושי, תוכן השאלות, סדר השאלות וכו'.  

 

שימו לב! אם אתם פותרים מבחן לדוגמא לפני שלמדתם את הידע הדרוש ואת החשיבה הפסיכומטרית, סביר להניח שתוצאותיו אינן משקפות את ההישגים אליהם תגיעו לאחר שתלמדו - כי עדיין אין לכם את הכלים הדרושים לפתרון הבחינה. לכן אנו ממליצים לא לפתור את הבחינה במלואה לפני שלומדים, ואם לא מצליחים להתאפק ובכל זאת פותרים - לקחת את התוצאות בפרופורציה המתאימה.  

 

הערה חשובה!

אם אתם כבר רשומים לקורס פסיכומטרי ביואל גבע חשוב שלא תפתרו את הבחינה לפני שקיבלתם הנחייה מפורשת לכך מהמורים שלכם.

 

כיצד פותרים את הבחינה לדוגמא?

 

 

התחילו מפרק החיבור והקדישו לו 30 דקות.

לאחר פרק החיבור, יופיעו שמונה פרקים עם שאלות רב-ברירה. לכל שאלה תשובה נכונה אחת מתוך 4 תשובות אפשריות. סמנו את מספר התשובה הנכונה בדף התשובות.

לכל אחד מהפרקים הללו הקדישו 20 דקות בדיוק. עם תום הזמן, המשיכו לפרק הבא גם אם לא סיימתם לפתור את כל השאלות. במידה והגעתם לתמרור "עצור" לפני תום 20 הדקות, המתינו עד שיעברו 20 דקות, ורק לאחר מכן המשיכו לפרק הבא. אין לעבור בין פרקים.

למדידת הזמן תוכלו להיעזר באפליקציית הסטופר בדף הפייסבוק שלנו .

 

לחצו כאן לצפייה ב שאלון - סימולציית מבחן פסיכומטרי לדוגמא

 

לחצו כאן להורדת דף סימון תשובות

לחצו כאן להורדת דף למילוי מטלת החיבור

 

הסברים:

 

©כל הזכויות שמורות-יואל גבע פסיכומטרי ובגרויות 2011
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד
Loading nanoRep customer support software