בכדי לדבר אנגלית שוטפת בביטחון עצמי גדול נדרש התלמיד לתרגל לא רק שמיעה, קריאה וכתיבה באנגלית, אלא בעיקר להתאמן בדיבור באנגלית.
דיבור תקני באנגלית כולל הגייה נכונה של מלים ומשפטים, כמו גם רכישת ביטחון עצמי שיאפשר לכל תלמיד לקיים שיחות שוטפות באנגלית.

 

מערכת לזיהוי דיבור

 

מערכת זיהוי לדיבור אנגלית

בקורס האנגלית של יואל גבע תקבלו מערכת טכנולוגית מתקדמת ללימוד אנגלית מקוון. מעבר לשעות התרגול בכיתות הלימוד ושיחות האימון הרבות, התלמיד יכול לתרגל את הדיבור במערכת חדשנית. התרגול נעשה במערכת זיהוי דיבור במחשב האישי ובאפליקציה, ובה התלמיד יכול לומר את המילים והמשפטים המערכת מזהה את הדיבור, מעניקה ציון, ומסמנת היכן
 יש לתקן את ההגייה.

כך, באופן הדרגתי, התלמיד לומד כיצד להימנע מטעויות נפוצות. המערכת לא רק מאפשרת היכרות עם מלים חדשות, אלא גם עם ההקשרים בהם הן מופיעות, וכך תוכלו לתרגל הגיה נכונה ושטף דיבור אשר יקנו לכם את הביטחון העצמי הדרוש לכם בדיבור באנגלית.

 

באתר שלנו ובאפליקציה תוכל להתאמן לפי רמת הקושי הנכונה לך, ולאור תחומי העניין המכוונים שעומדים לבחירתך. התרגול יעשה בזמנך הפנוי, במשרד או בבית.
האתר והאפליקציה כוללים אלפים רבים של של תכני וידאו עליהם, שמהם תוכל להרחיב את אוצר המילים,  להרחיב את היכולת שלך להבין שיחה באנגלית מורכבת, וגם לדבר באופן נכון.

איזה קורס מתאים לך ?

בקורס התמצאות נלמד לבטא נכון מילים שחייבים להכיר אך לרבים יש טעויות בהגייה שלהן כמו business ו-height.
בקורס מיומנות נלמד לבטא מילים ברמה גבוהה יותר כמו fluctuate או enhanced.
וברמת המקצוענות נלמד לבטא מילים מורכבות כמו homogenous או prerogative.

לפגישת ייעוץ חייג 9635*