אבחון רמה מקצועי

מפתח ללימוד אנגלית מדוברת אחד המפתחות העיקריים ללימוד מעשי, יסודי ואיכותי של אנגלית מדוברת מבוסס על אבחון רמה מדויק ומקצועי.
באמצעות אבחון דידקטי באנגלית המתבצע מול יועץ לימודים, תשובץ לרמה המתאימה לך, ויוכל להתקדם בקצב הנכון לך.
זמן האבחון הוא כרבע שעה והוא כולל מענה על אוסף של שאלות ברמה משתנה, שדרכן נבחן את אוצר המילים, מבנה המשפטים והיכולת לנהל שיחה עשירה.

לימודי אנגלית מדוברת ביואל גבע מתחלקים לשלוש רמות:

רמת התמצאות (orientation) ובה לימוד אנגלית בסיסית. לימוד של תכנים יומיומיים מבחינת אוצר המלים, אנגלית מעשית, ורכישת מיומנות להתמודדות עם סיטואציות שונות במדינות דוברות אנגלית.

 רמת מיומנויות (skills) ובה רמת דקדוק גבוה יותר, אוצר מלים רחב יותר, ביטויים שגורים, ניהול שיחה שוטפת, הצגת פרויקטים באנגלית ותקשורת מתקדמת ומעמיקה.

 רמת מקצוענות (professional) ובה מיקוד לעבודה ולעסקים, דקדוק ברמה גבוה, אוצר מלים מעמיק בתחומי הקריירה והאקדמיה, הצגת רעיונות ברורים בנושאים מורכבים, ואנגלית מעשית הכרוכה בכתיבת מיילים, מצגות ופרויקטים מגוונים בתחומי העבודה.

הלימוד נעשה בקבוצות קטנות המורכבות מתלמידים בעלי רמה זהה עם דגש על חוויה אישית בסביבה תומכת המעודדת שיחה באנגלית בין היושבים בכיתה. בנוסף, כל תלמיד יוכל לתרגל את הדיבור במערכת טכנולוגית מתקדמת במחשב האישי ובאפליקציה, שבה אלפי תכנים בווידאו ומאמרים לתרגול אוצר מלים באנגלית. אנו משוכנעים כי לימוד זה מבטיח ללמוד לדבר אנגלית מהר, בהנאה  ובביטחון.