קורס בסיסי Basic – לרמה בסיסית של אנגלית 

 

קורס זה מיועד לאנשים שמסוגלים לקרוא ולכתוב אנגלית, אבל כשהם מגיעים לדיבור הם מתקשים במיוחד. קשה להם לבנות משפטים שלמים הן בשל מחסור באוצר מילים והן בגלל חוסר יכולת לבנות משפט. בפועל, אנשים אלה יעדיפו להימנע מלדבר באנגלית כמעט בכל מחיר.

מטרת הקורס- להקנות לתלמיד כלים בסיסיים להעברת אינפורמציה בסיסית ורכישת בטחון לניהול שיחה שוטפת.

 השיטה

הלימוד נעשה באמצעות שיטת המנטורינג החדשנית של יואל גבע. שיטה ייחודית המורכבת מלימוד כיתתי בקבוצות קטנות בדגש על דיבור והבנה, ליווי צמוד של מנטור תוך כדי אימון ומיקוד אישי בחולשות התלמיד ושימוש בטכנולוגיה מתקדמת. השילוב ביניהם יוצר מעטפת תומכת לשיפור האנגלית עד לרמה שבה תוכלו להתמודד עם סיטואציות שונות ללא הכנה מראש.

מידע נוסף על שיטת המנטורינג של יואל גבע

 

 מה לומדים בקורס?

 

להגיד משפטי תיאור בסיסים שיאפשרו להם לתאר דברים שקרו בעבר, יקרו בעתיד ומתקיימים בהווה.

 לשאול שאלות בסיסיות ולדעת איך לענות עליהן.

אוצר מילים בסיסי להתנהלות יומיומית – כמו מספרים, תיאור זמן, צבעים.

לתאר מעט את עצמך, את משפחתך ואת ביתך. כמו כן ילמדו בקורס מילים בסיסיות להתנהלות בחו"ל: כמו לברר כיצד להגיע למקום או התנהלות שקשורה ללינה/

הרכב הקורס

בכל מה שקשור להבעה נכונה באנגלית (דקדוק בסיסי) הלימוד יהיה בתחילתו בעברית, עד שהתלמידים יצברו מספיק ניסיון בהאזנה לאנגלית. בשליש השני של הקורס, בכל מה שקשור לתכנים של הבעה עצמית, הלימוד יעשה באנגלית, והתלמידים יצטרכו להביע עצמם רק באנגלית. השליש האחרון של הקורס יתקיים כולו באנגלית.

 תרגול עצמי – תרגול אונליין של תכנים הנלמדים בכיתה במחשב האישי או באפליקציה (סרטוני וידאו לבחירה אישית).

 לימוד אוצר מלים – באנגלית ותרגול שיעורי בית עם מעקב אישי של המנטור.

 שיחות אימון אישי – שיחות אימון אישיות עם המנטור שלך, בזמן ובמקום הנוח לך.

 

קיימים 3 מסלולים שונים לקורס לבחירתכם:

 

קורסי הplus וה-total הם קורסי הרחבה לקורס הenglish mentor הבסיסי.

English Mentor Plus- ניתן להכפיל את זמן הלימוד ולהוסיף 3 חודשים, ובהם לתרגל את מיומנויות הדיבור 1X1 שלך, בדיוק כמו בחיים האמתיים.

זה יעזור לך למנף את מה שלמדת בקורס ולהמשיך לתרגל באמצעות הכלים הטכנולוגיים.

English Mentor Total– הוספת 3 חודשי לימוד המשלבים גם את הכלים הטכנולוגיים שלנו וגם את המנטור שלנו בעצמו. אותו מנטור יעבוד אתך על תכנים המותאמים לצרכים שלך ויהיה המשך ישיר ללימוד שלך בקורס, רק באופן יחידני בלבד. זה יעזור לך למנף את מה שלמדת בקורס ולהמשיך לתרגל באופן מובנה בעזרת מסגרת מסודרת ומנטור שעוקב אחרי ההתקדמות שלך.