כתיבת קורות חיים באנגלית

 

קורות חיים יואל גבע

קורות חיים הם כלי חשוב בקריירה של כל אחד ואחד, ובאמצעותו אנו משווקים את עצמנו, את היכולות שלנו, את הכישורים ואת הניסיון שלנו. עם התבססותה של השפה האנגלית כשפה בינלאומית מובילה, עלתה החשיבות של כתיבה איכותית של קורות החיים באנגלית. השינויים בשוק העבודה מחייבים שליטה מספקת באנגלית והמבחן הראשון לשליטה זו הוא היכולת לכתוב את קורות החיים באנגלית.
נאמר זא
ת כך, אם כבר בתהליך המיון לעבודה נחשפים פערים ברמת האנגלית, הרי שסביר שתהליך המיון ייתקל בקשיים. ברור אם כן, כי הדרך לכל מסלול קריירה בחברות בינלאומיות, בחברות היי-טק ובחברות ישראליות רבות מתחילה בכתיבת קורות חיים באנגלית.

על מנת לכתוב בצורה איכותית קורות חיים באנגלית חשוב להשתמש בשפה תקנית ככל הניתן, באוצר המלים הרלוונטי לשוק העבודה אליו אתם פונים, ופעמים רבות יש להתאים את אופייה של כתיבת קורות החיים לאזורים גאוגרפיים שונים. כך למשל, כתיבת קורות חיים המיועדים לחברה בריטית שונה מזו של קורות חיים המיועדים לחברה אמריקאית.

באמצעות שיטת המנטורינג החדשנית של יואל גבע תרכשו עקרונות חשובים שילמדו אתכם איך לכתוב קורות חיים באנגלית כך שאלו יהיו מעודכנים לצרכי השוק שאליו אתם פונים ומותאמים אליכם באופן אישי. המנטור יברר עמכם את הצרכים שלכם ויקנה לכם את היכולת לכתוב קורות חיים באנגלית אשר ייצרו עבורכם יתרון משמעותי בשוק העבודה.

 

הידעת אנגלית מדוברת יואל גבע

הידעת ?

ראשי התיבות CV מגיע מהביטוי הלטיני Curriculum Vitae ( מהלך החיים שלי )