הייעוץ ביואל גבע הוא מדויק, מהימן, ומותאם לנתוניכם ויכולותיכם.
השירות מוענק לכם באופן אישי, אחד על אחד עם יועץ מוסמך, בחינם וללא התחייבות

היועצים של יואל גבע

היועצים שלנו הם אנשי מקצוע מנוסים, שעברו הכשרה מקיפה. הכשרה זו מאפשרת להם לספק לכם את המידע המהימן והמעודכן ביותר, אודות בחינות הבגרות, נהלי משרד החינוך, כללי הזכאות לבגרות במסלולים השונים, נהלים וכללים של המרכז הארצי לבחינות והערכה, תנאי קבלה לאוניברסיטאות ולמכללות ועוד. בנוסף, היועצים שלנו מתמצאים גם במסלולי קבלה ייחודיים שאינם מתפרסמים בידיעונים הרשמיים, כגון מסלול "קבלה ישירה" ועוד. כמו כן, הם מתמצאים בתנאים מיוחדים הניתנים לבעלי לקויות למידה ושאר הזכאים להקלות ולתנאים מיוחדים.

במילים אחרות, היועצים שלנו יכולים לספק לכם את המידע המהימן והמעודכן ביותר, אודות הדרך המהירה והיעילה לכניסה למסלול הלימודים האקדמי בו אתם מעוניינים.

הכלים הייחודיים של היועצים ביואל גבע  

 

לרשות היועצים שלנו עומדים מספר כלים הנועדו לעזור לכם לקבל את ההחלטות הנכונות:

  • קובץ המכיל מידע על תנאי הקבלה לכל החוגים ומסלולי הלימוד באוניברסיטאות ובמכללות. הקובץ מתעדכן בכל שנה מחדש.
  • קובץ המכיל מידע על מצב ההרשמה בכל אחד מהחוגים באוניברסיטאות ובמכללות מהשנים הקודמות. כלומר, היועצים שלנו, על סמך התנהלות החוגים השונים בשנים האחרונות, יוכלו לומר לכם, האם ההרשמה לחוג בו אתם מעוניינים עדיין פתוחה לשנה הקרובה, האם יש מועד אביב, מתי החוג סוגר את הרישום אליו ועוד.
  • תוכנת חישוב ממוצע הבגרות, שבעזרתה ניתן לחשב את ממוצע הבגרות הנוכחי ואת ממוצע הבגרות אליו תוכלו להגיע לאחר ביצוע השלמות ושיפורים שונים במקצועות הבגרות. התוכנה מאפשרת את בדיקת כל אפשרויות השיפור, כך שהיועץ יוכל להציע לכם תוכנית אופטימלית שתצריך מינימום שיפורים ותביא למקסימום עלייה בממוצע הבגרות.

 

ייעוץ לימודים

פגישת ייעוץ חינם

רוצים לקבל את כל המידע הדרוש לכם בצורה מרוכזת ובהתאמה אישית?

קליק לפגישה