"שפה היא אחת המתנות העצומות ביותר שהאדם המציא לעצמו. היא מדורגת, לצד גילוי האש והגלגל, כבעלת השפעה כבירה בהפיכת האדם המודרני למה שהוא היום".

(אדוארד מורו)

ספר פתוח

ללמוד עברית ביואל גבע

 

כדי לקבל תעודת בגרות יש להיבחן ב-2 יח"ל חובה בעברית. זהו מקצוע הדורש מיומנויות שפתיות גבוהות, הבנת תהליכים לשוניים, ויכולת ניסוח והבעה. דרישות אלה מקשות על התלמידים, משום שהעברית התקנית שונה לעתים משפת הדיבור היומיומי.

לכן, בשיעורי העברית בקורס של יואל גבע מושם דגש לא רק על למידת החומר, אלא גם על אסטרטגיות למידה ועל הקניית מיומנויות וטכניקות להתמודדות עם החומר, עם הבחינה ועם ניסוח תשובה. בנוסף, לאורך כל הדרך המורים בודקים את קצב התקדמותו של כל אחד מהתלמידים בקורס, ומעניקים לו ייעוץ והכוונה. כל זאת כדי לאפשר לתלמידים שלנו הצלחה מירבית בבחינת הבגרות.

 

 

מבנה הקורס

ניתן לגשת לבגרות בעברית פעמיים בשנה – במועד חורף ובמועד קיץ. לפיכך, לקראת בחינות מועד החורף, הנערכות בחודשים ינואר-פברואר, אנחנו מתחילים ללמד בספטמבר, ולקראת בחינות מועד הקיץ, הנערכות בחודשים מאי-יוני, אנחנו מתחילים ללמד בפברואר.
בכל מועד הלימודים מתקיימים פעמיים בשבוע במשך כארבעה חודשים. כל מפגש הוא בן 4.5 שעות.

גביע צהוב

המורים שלנו

רוצים לדעת יותר על מורי העברית המעולים של יואל גבע? היכנסו להכיר את נבחרת המורים שלנו

לנבחרת המורים

חומרי לימוד

אנו דואגים לספק לתלמידנו את כל חומרי הלימוד הנדרשים לקראת בחינת הבגרות:

  • סיכומים מסודרים וממוקדי בחינה.
  • לימוד באמצעות נוסחאות.
  • תמצותים לסיוע בתהליך הלמידה.
  • שאלות חזרה לתרגול כיתתי.
  • שאלות חזרה לתרגול אישי.

את הסיכומים כותבים המורים שלנו לעברית, אשר יודעים בדיוק מה יש לדעת, על מנת להצליח בבחינה, ומעדכנים את הסיכומים בהתאם לשינויים בבחינה או בתכנית הלימודים.

 

 

קורס עברית ביואל גבעמפגשים אישיים

קורסי ההכנה בעברית כוללים מפגשים אישיים בהם התלמידים שלנו מקבלים הכוונה אישית כיצד לשפר את דרכי הלמידה וניסוח התשובה שלהם. בנוסף, המורים בודקים את קצב התקדמותו של כל אחד מהתלמידים בקורס לאורך כל הדרך.

 

 

מרתון

המרתון שלנו בנוי ממפגשי חזרה, תרגול, ומבחני סימולציה לקראת בחינת הבגרות. הוא מתקיים בשבועות האחרונים של הקורס, ומהווה חלק משמעותי מהתהליך שהתלמידים שלנו עוברים. ביואל גבע מבינים שידיעת החומר אינה מספיקה, ושתרגול רב של שאלות בגרות הוא מרכיב חשוב בהצלחת התלמיד.

 

קורסי בגרות ביואל גבע

רוצים לשמוע יותר פרטים על הקורסים ו/או המכינות?

דברו איתנו!