" 'אני גיאוגרף' אמר האדון הזקן.
'מה זה גיאוגרף?'

'גיאוגרף הוא מלומד שיודע היכן נמצאים הימים. הנהרות. הערים. ההרים והמדבריות.'
'כמה מעניין', אמר הנסיך הקטן.
'הנה, סוף סוף מקצוע אמיתי'."

(הנסיך הקטן מאת אנטואן סאנט אקזיפרי)

גלובוס

ללמוד גאוגרפיה ביואל גבע  

 

שיעורי הגאוגרפיה בקורס של יואל גבע כוללים למידה פעילה וחווייתית תוך שימוש במצגות וסרטוני וידאו. הלימוד נעשה באופן הדרגתי, ובשיעורים מושם דגש על: מושגי יסוד והאופן בו הם באים לידי ביטוי בחבלי עולם שונים, שימוש באטלס, פיצוח שאלות, ניסוח נכון של תשובות, ובחירה נכונה. כל אלה מאפשרים לתלמידינו להגיע להישגים מעולים. בנוסף, מקצוע הגאוגרפיה עוסק בסוגיות אקטואליות שונות מהארץ ומהעולם: גבולות, שינויי אקלים, בעיית מים, שינויים פוליטיים במדינות שונות, מצבן של מדינות עולם שלישי, זיהום ועוד. אם אתם מעורים במתרחש בעולם, קוראים עיתונים ועוקבים אחר החדשות, מובטחים לכם גם עניין וגם הצלחה בתחום.

אנחנו ממליצים להרחיב גאוגרפיה, כי זהו אחד מהמקצועות שבאמצעותו תלמיד יכול לעמוד בחובת מקצוע מוגבר אחד לפחות, לצורך זכאות לתעודת בגרות. כמו כן, זוהי יכולה להיות דרך טובה לשיפור ממוצע הבגרות ולעמידה בתנאי הקבלה האקדמיים. שכן, לימודי גאוגרפיה בהיקף של 5 יחידות לימוד מעניק לנבחנים בונוס של 20 נקודות.
אם אינכם בטוחים שזהו הקורס המתאים לכם נוכל לסייע לכם באמצעות פגישת ייעוץ. בעזרת יועץ הלימודים, תוכלו להשתבץ לקורס המתאים לכם, בו תוכלו להפיק את המרב.

 

מבנה הקורס – 5 יחידות לימוד

ניתן לגשת לבגרות בגאוגרפיה פעם בשנה – במועד קיץ.
לפיכך, אנחנו מתחילים ללמד בפברואר לקראת בחינות מועד הקיץ, הנערכות בחודשים מאי-יוני.
הלימודים מתקיימים פעמיים בשבוע במשך כארבעה חודשים. כל מפגש הוא בן 5 שעות. 

גביע צהוב

המורים שלנו

רוצים לדעת יותר על מורי הגאוגרפיה המעולים של יואל גבע? היכנסו להכיר את נבחרת המורים שלנו

לנבחרת המורים

 


חומרי לימוד

אנו דואגים לספק לתלמידנו את כל חומרי הלימוד הנדרשים לקראת בחינת הבגרות:

  • סיכומים מסודרים וממוקדי בחינה.
  • תמונות, מצגות וסרטוני וידאו.
  • בנק שאלות חזרה לתרגול.

את הסיכומים כותבים המורים שלנו לגאוגרפיה, אשר יודעים בדיוק מה יש לדעת, על מנת להצליח בבחינה, ומעדכנים את הסיכומים בהתאם לשינויים בבחינה או בתכנית הלימודים.

 

נורהמפגשים אישיים

קורסי ההכנה בגאוגרפיה כוללים מפגשים אישיים בהם התלמידים שלנו מקבלים הכוונה אישית כיצד לשפר את דרכי הלמידה וניסוח התשובה שלהם. בנוסף, המורים בודקים את קצב התקדמותו של כל אחד מהתלמידים בקורס לאורך כל הדרך.

 

מרתון

המרתון שלנו בנוי ממפגשי חזרה, תרגול, ומבחני סימולציה לקראת בחינת הבגרות. הוא מתקיים בשבועות האחרונים של הקורס, ומהווה חלק משמעותי מהתהליך שהתלמידים שלנו עוברים. ביואל גבע מבינים שידיעת החומר אינה מספיקה, ושתרגול רב של שאלות בגרות הוא מרכיב חשוב בהצלחת התלמיד.

 

פגישת ייעוץ חינם

רוצים לשמוע יותר פרטים על הקורסים ו/או המכינות?

דברו איתנו!