כלים לתלמיד - פסיכומטרי


אנחנו ב"יואל גבע" מבינים שהדרך להצלחה במבחן הפסיכומטרי עוברת לא רק בשיעורים בכיתה, אלא גם בתרגולים הארוכים בבית.
לצורך כך, יצרנו כלי עזר לתלמידים שלנו, שיסייעו לכם להקל מעט את הלימוד העצמי:

 


אפליקציית "יואל גבע"
כלי העזר היעיל והטוב ביותר לתלמידי "יואל גבע".
האפליקצייה תלווה אתכם לכל מקום - בבית, מחוץ לבית ובדרכים. 
האפליקצייה הייחודית של "יואל גבע" תאפשר לכם:

  • לקרוא את ההסברים המלאים לכל השאלות, לצפות בסרטוני פתרון.
  • לשנן מילים בעברית ובאנגלית.
  • לשלוח ולקבל הודעות מהמורה במערכת הפנימית שלנו.
  • להזין תשובות לכל הבחנים, המבחנים ויחידות התרגול.
  • סטופר "מדבר" שמדמה בוחן בכיתה. מפעילים אותו בתחילת הבחינה והוא כבר יקריא לכם זמנים.
  • צפייה ב"מצב שלי" בכל אחד מהתחומים ותתי התחומים.
  • "עלוקה" - פיתוח ייחודי המציב יעדי שעות לימוד בבית ועוקב אחר ההתקדמות היומית.

 

 

 

מדף הספרים
אחת הדרכים היעילות והמוכחות לשיפור האנגלית לקראת הפסיכומטרי היא קריאת ספר. כדי לשמור על ריכוז, רצוי שהספר גם יעניין וידבר אלינו.
בדיוק בשביל זה הקמנו את מדף הספרים של יואל גבע - אפליקציה שמאפשרת לתלמידים שלנו להמליץ אחד לשני על ספרים באנגלית, ולבנות למעשה מאגר ענק של המלצות קריאה לקראת המבחן.

באפליקציה זו תוכלו למיין ספרים על פי רמת האנגלית שלהם והז'אנר הספרותי, לקרוא המלצות , ואפילו לקרוא את העמודים הראשונים בכל ספר. כך תוכלו להיות בטוחים שספר האנגלית שלכם ברמה הנכונה עבורכם, וגם לקבל רושם ראשוני מרמת העניין שלכם בו.
מדף הספרים מקצר לכם את הדרך בדרך לבחירת הספר הנכון!

    

 

 

שינון ידע אלגברי
החלק הכמותי במבחן הפסיכומטרי דורש שינון בעל פה של לוח הכפל ופעולות חשבון בסיסיות.
כדי לסייע לתלמידינו במשימה הלא פשוטה הזאת, יצרנו מחשבון מתוחכם שמאפשר לתרגל את הידע האלגברי הבסיסי, באופן מותאם אישית לכל תלמיד. המחשבון מאפשר בחירה והתאמה אישית - מה אני רוצה לתרגל? באיזה לחץ זמן, אם בכלל. אבל ייחודו האמיתי של המחשבון לשינון ידע אלגברי היא יכולתו לאבחן את קשייו של התלמיד וליצור שאלות מרובות סביב אותו הקושי, עד לשיפור המיוחל.

 

כשמסיימים את התרגול, מקבלים משוב מפורל על התרגול אותו אפשר להדפיס, לשלוח במייל או אפילו לפרסם כפוסט בפייסבוק ( אנחנו לא לוקחים אחריות על התגובות שתקבלו).

 

 

 

 


סטופר פסיכומטרי
המבחן הפסיכומטרי והסימולציות בקורס כוללות בוחן שמודד זמנים ומתריע בסיומו של כל פרק. הבעיה היא שבבית, כשאנחנו מתרגלים לבד, אין לנו בוחן שימדוד זמנים. הדבר גורר תופעה שבה מביטים בסטופר יותר מידי פעמים (כדי לוודא שלא פספסנו את סוף הפרק), דבר המקנה הרגל לימודי מוטעה ומלחיץ, וגם פוגע קלות בהישגי המבחן.
כדי לפתור בעיה זו ייצרנו את סטופר הפסיכומטרי של "יואל גבע". הסטופר מותאם אישית לזמן של כל תלמיד, ומאפשר הקראת זמנים המיועדת למבחן (מלא או חלקי) או לתרגול (על פי לוח זמנים שקבעתם בעצמכם). למעשה, הסטופר יתאים עצמו לכל דרישה אישית שלכם, ויאפשר לכם לבחור במה שנכון עבורכם. אפילו תוכלו לבחור בין קול הקראה גברי לנשי. בקיצור, הסטופר הפסיכומטרי הוא בוחן קשוח שמתלווה אליכם לכל מבחן, בוחן או תרגול בזמנים. רק אל תשכחו לוודא שהמחשב לא נכנס למצב "שינה" בזמן שהסטופר רץ.

 

 

 

 

איפה אני נבחן
האם אני אשב על כיסא סטודנט או שולחן? כמה השירותים רחוקים? האם אני נבחן בכיתה קטנה או גדולה? מערכת "איפה אני נבחן" נמצאת כאן כדי לענות על כל השאלות!
מערכת הכיתות שלנו כוללת מידע על מאות (!) כיתות בחינה ברחבי הארץ. כל המידע הוזן על ידי התלמידים שלנו, שצילמו וכתבו את כל המידע השימושי.
לא מצאתם את הכיתה אליה זומנתם להיבחן? אתם יותר ממוזמנים להעלות בעצמכם את כל המידע על כיתת הבחינה שלכם - למען הדורות הבאים.

 

   

נתקלתם בבעיה טכנית? מערכת ה תמיכה הטכנית שלנו נמצאת כאן לשירותכם!

©כל הזכויות שמורות-יואל גבע פסיכומטרי ובגרויות 2011
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד
Loading nanoRep customer support software