צור קשר

מהו הזמן הטוב ביותר להגיע לייעוץ ביואל גבע?

אם החלטת שאתה מעוניין בלימודים אקדמיים, ההמלצה שלנו עבורך היא להתחיל להתכונן לצעד החשוב הזה אפילו שנה מראש. איך תעשה זאת?

בתור התחלה כדאי לך להגיע ל פגישת ייעוץ חינם ביואל גבע, במיוחד בחודשים אוקטובר או נובמבר, כשנה לפני פתיחת שנת הלימודים.


למה בעצם כדאי להגיע לפגישה כל כך מוקדם?

 

בפגישת ייעוץ ביואל גבע, יסייעו לך היועצים שלנו בסלילת דרכך אל האקדמיה. אולם, כדי שבפניהם ובפניך יעמדו כל האפשרויות לעזור לך להגשים את החלום האקדמי שלך, עליך להגיע לפגישה לפחות שנה לפני תחילת הלימודים האקדמיים. כדי להבהיר טוב יותר את הנקודה הזו, נרחיב את הדיבור על תהליך הייעוץ.

  • מה אתה רוצה ללמוד? - בתחילת פגישת הייעוץ ביואל גבע תישאל מהו התחום או המקצוע שאתה מעוניין ללמוד. התשובה לשאלה זו היא הנתון הבסיסי על פיו יכוּוָן מהלכה של פגישת הייעוץ. לאחר מכן יבדוק היועץ את ציוני הבגרות והפסיכומטרי שלך (אם יש לך ציון כזה) ויברר ביחד איתך לאיזה מוסד כדאי לך לנסות להתקבל.
     
  • האם יש לי את הציונים המתאימים? - בשלב זה יאמר לך היועץ האם אתה זקוק לשיפור כלשהו בציוניך כדי לשפר את סיכוייך להתקבל. יתכן שלא תזדקק לשיפור, אך יתכן שתגלה שעליך לגשת ל פסיכומטרי או לשפר כמה מציוני הבגרות שלך. יתכן גם שתזדקק לשניהם.

אם תגיע לייעוץ בחודשים אוקטובר או נובמבר, תוכל להשיג את הציונים הדרושים לך במספר דרכים:

  • אם אתה זקוק לשיפור רק במקצוע בגרות מסוים, תוכל להירשם לאחד מהקורסים המכינים למועד הקיץ ומתחילים בפברואר. בתקופה זו כל הקורסים פתוחים, מה שמאפשר בחירה של קורס המתקיים בימים ובשעות שנוחים לך.
  • אם תגלה שעליך לגשת לבחינה הפסיכומטרית, תוכל להירשם לקורס שמתחיל בנובמבר ומכין את התלמידים למועד פברואר. כך, תוכל להבטיח לעצמך שגם במקרה שבו תקבל ציון בלתי-מספק, יהיה לך מספיק זמן לגשת לבחינה הפסיכומטרית בשנית, במועד יולי המתקבל ברוב חוגי הלימודים. בנוסף, תוכל לנצל את התקופה שבין ההרשמה לתחילת הקורס, לשינון מושגים ולהרחבת אוצר המילים שלך בעברית ובאנגלית.

במקרה שתגלה שאתה זקוק הן לבחינה הפסיכומטרית והן לשיפור בגרויות, תוכל לגשת לפסיכומטרי בפברואר ומיד לאחר מכן להתחיל ללמוד בקורס המכין לבחינות הבגרות המתקיימות בחודשים מאי עד יולי.

 

רוצה לדעת כיצד הדברים מתרחשים בפועל?


להלן דוגמה אמיתית להתנהלותה של פגישת ייעוץ. תלמידה שרוצה להתקבל להנדסת מחשבים באוניברסיטת בן-גוריון בבאר-שבע הגיעה אלינו לייעוץ. במהלך הייעוץ התברר שיש לתלמידה 93 ב - 5 יח"ל מתמטיקה, 90 ב- 5 יח"ל מדעי המחשב ו – 125 בפרק הכמותי בפסיכומטרי.

 

באמצעות פגישת הייעוץ גילתה התלמידה שכדי להתקבל לחוג בו היא מעוניינת, עליה לשפר את ציונה בפרק הכמותי של הפסיכומטרי ל - 135 ולהשיג ציון של 87 או יותר בבחינת הבגרות בפיזיקה.

הודות לעובדה שהגיעה לפגישת ייעוץ בשלב מוקדם, יכלה התלמידה להירשם לקורס ההכנה לבחינה הפסיכומטרית שיתחיל בנובמבר ויגיש אותה לבחינה במועד פברואר, ולקורס ההכנה בפיזיקה שיתחיל בפברואר ויאפשר לה להיבחן במועד הקיץ (מאי-יולי). סביר מאד להניח שתלמידה זו תוכל להתחיל את לימודיה בפקולטה להנדסה באוניברסיטת בן גוריון באוקטובר של השנה הבאה.

 

לחץ כאן כדי לחזור לטיפים בדרך לאקדמיה - יעוץ

אודות יואל גבע

נבחרת המורים של יואל גבע

יועצי יואל גבע

למה ללמוד ביואל גבע?

טיפים בדרך לאקדמיה

הוצאת הספרים

עקבו אחרינו בגוגל+

צור קשר

קורס פסיכומטרי

קורס פסיכומטרי ביואל גבע

מהי הבחינת הפסיכומטרית?

מועדי בחינות וקורסים

בחינות המרכז הארצי ופתרונן

נבחרת המורים לפסיכומטרי

הרשמה לפסיכומטרי 

מכינה לבגרויות

לימודי בגרות ביואל גבע

פתרון בחינות בגרויות

תאריכי בחינות וקורסים

זכאות לבגרות, שיפור והשלמה

נבחרת המורים לבגרויות

שאלות נפוצות

מקצועות הבגרות

בגרות במתמטיקה

בגרות באנגלית

בגרות בספרות

בגרות בעברית (בגרות בלשון)

בגרות בהיסטוריה

בגרויות נוספות

קורס GMAT

קורס GMAT ביואל גבע 

מהי בחינת ה-GMAT

נבחרת המורים ל-GMAT

GMAT - החלק הכמותי בבחינה

סניף תל אביב

סניף חיפה

©כל הזכויות שמורות-יואל גבע פסיכומטרי ובגרויות 2011
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד
Loading nanoRep customer support software